Vasi foci

2010.04.05. 09:29

Megyei II. osztály, Körmendi-csoport: Körmenden bukott a Csörötnek

Izgalmas, gólgazdag mérkőzést láthattak Nagyrákoson és Szarvaskenden, otthon győzött a Körmend VSE, magabiztosan vette az akadályt a Rábagyarmat és az Őriszentpéter a megyei II. osztály Körmendi-csoportjában

Joó Zsolt

Körmend VSE-Csörötnek 1:0 (1:0).  - Körmend, 80 néző, vezette: Szabó Z.
A sok helyzetet elpuskázó hazai csapat egy díjnyertes góllal megérdemelten győzött. - Gólszerző: Molnár B. - Jók: Garamvári, Berke, Stipkovics, Balla, Molnár B., Horváth R., illetve Korpics. -  Ifi: 1:0.

Nagyrákos-Vasalja 4:4 (2:3) . -  Nagyrákos, 50 néző, vezette: Szabó III. Z.
A hazai csapat jól kezdett, gyorsan két gólos előnyhöz jutott, de a vendégek tíz perc alatt fordítottak. Szünet után sok nagyrákosi helyzet kimaradt, végül csak a döntetlen tudták kiharcolni. - Gólszerzők: Sass (2), Tihanyi, Kovács D., illetve Horváth D. (3), Kovács T. -   Ifi: 3:1.

Csákánydoroszló-Nádasd 0:1 (0:0). -  Csákánydoroszló, 200 néző, vezette: Molnár I.
Egyenlő erők küzdelméből a szerencsésebb csapat vitte el a három pontot, a döntetlen igazságosabb lett volna.  Gólszerző: Zsoldos A. -  Jók: Horváth D. I., Bedőcs Z., Horváth S., illetve Sass T. -  Ifi: 2:3.

Rábagyarmat-Gasztony 3:0 (1:0). -  Rábagyarmat, 80 néző, vezette: Tóth Z.
Alacsony színvonalú mérkőzésen biztos hazai siker. -  Gólszerzők: Vass G. (2), Siklér P. -  Ifi: 2:3.

Viszák-Bajánsenye 1:5  (0:2). - Viszák, 80  néző, vezette: Bereczky.
A jobb játékerőt képviselő vendégek biztosan nyertek. Öröm, hogy a viszáki utánpótlás-csapat megszerezte első győzelmét. - Gólszerzők: Simon, illetve Albert (3), Fábián (2). - Jók: Kovács R., Kovács Zs., illetve, Vörös, Avar, Albert, Molnár. -  Ifi: 3:2.

Alsóberki FC-Őriszentpéter 0:4 (0:1). -  Körmend, 100 néző, vezette: Elek.
A hazai csapat hetven percig egyenrangú ellenfele volt a bajnokaspiráns vendégeknek. -  Gólszerzők: Csonka Cs., Csonka A., Bali, Albert. - Jók: Szekeres, Horváth J., Horváth I., illetve Albert, Bali, Csonka Cs., Balogh. -  Ifi:  0:8.

Szarvaskend-Apátistvánfalva 3:2 (0:2). -  Szarvaskend, 80 néző, vezette: Kocsis.
Két ellentétes félidő, a szünet után a hazaiak a maguk javára fordították a mérkőzést. - Gólszerzők: Somogyi A. (3), illetve Bartakovics, Kozó P. -  Jók: Somogyi A. (a mezőny legjobbja), Nagy Á. I., Nagy Á. II., Vörös Zs., illetve Kozó P., Éder. -  Ifi: 1:4.

A 21. forduló műsora, április 10., 16.00: Bajánsenye-Alsóberki FC. Április 11., 16.00: Őriszentpéter-Szarvaskend, Vasalja-Körmend VSE, Gasztony-Nagyrákos, Apátistvánfalva-Csákánydoroszló, Halogy-Rábagyarmat, Csörötnek-Viszák.